DRTIČ 2013

Na letošního drtiče jsme vyrazili v sestavě Mudraci Betonek, Giros a kamarádi bikeři Pitbulek z Novatopu a nezařazený Majkl.

Dopředu jsme avizovali, že to pojímáme jako pohodovou vyjížďku a tak se také stalo. Zprvu byla trať hodně blátivá avšak Celkově v pohodě sjízdná s občasnými kalužemi, pro bikera žádný problém.

V průběhu trati jsme zastavovali, doplňovali tekutiny i stravu (polévky na horské chatě Kmínek), kochali se a užívali výhledy a krásné slunečné počasí.

Trasa byla v letošním roce oproti minulým ročníkům změněna. Razítkové kontroly byly na Ondřejníku, Lysé hoře, chatách Sulov, Kmínek, Třeštík, Martiňák a Pustevnách, tajné kontroly byly 2.

V cíli jsme byli všichni čtyři moc spokojení nejen, že jsme vše zvládli bez technického, či zdravotního problému, ale také tratí a terénem.

Výsledek najetých 125 km, nastoupáno cca 3500 výškových, dorazili jsme do cíle v 18 hodin, což dávalo výsledných 8:02 hodin v jízdě.

Pro Mudraky to znamená o hodinu zlepšený nejlepší teamový čas.

Chtěl bych poděkovat všem třem parťákům za super vyjížďku a nakonec Ohanovi za to, že nás přijel na svém „motorovém oři“, podpořit do cíle.

 Giros


Dodatek:

Mudraci Giros a Betonek si v pohodovém tempu a s úsměvem na tvářích dojeli v celkovém pořadí na 53. a 54. místě. 

Drtič 2013 cíl

Z celkového početu 680 klasifikovaných bikerů a bezmála 50, kteří z různých důvodů do cíle nedorazili a v případě Girose týden po 500 km za tři dny, super výsledek.

Blahopřejeme také Majklovi, který při prvním startu na Drtiči zvládl trať bez problémů a dojel na celkovém 38. místě. Respect!


© Design & text: bučo