500 km v sedle

GIROS zvítězil na 500 km!!!

Až dnes po dojetí posledních borců, se na vyhlášení potvrdilo v co jsme jen tajně doufali. Giros dojel v celkovém pořadí na vynikajícím 5. místě a v jeho kategorii to znamenalo VÍTĚZSTVÍ!!!!

Fotky


Den třetí

Hotovo!!!

Den druhý

Cas 10:30 dokonceno 6 kolo.Bohuzel spatna zprava.odstupuje Michal pro bolest praveho kolene

Den první

Ahoj Bajkerska rodino!Cas 11:45,mame za sebou prvnich 100km,obe kola za 2:45

Prezentace

Giros SMS: Dorazili jsme v poradku do mista zavodu a po ubytovani v nam zname chalupe Jesenka a vybaleni nadobicka,jsme vyrazili na prezentaci.

Kluci vyrážejí

Stejně jako loni budeme přinášet aktuální informace od našich dvou statečných bikerů z průběhu závodu. Dnes vyrážejí do místa konání a Giros poslal první příspěvek.

Příležitostní cyklisté tuto vzdálenost neurazí za kalendářní rok, hobíci to najedou za pět měsíců, bikeři za měsíc a silničky za týden. Kdo si to však může naplánovat za tři dny???

Odpověď nám už loni dali Kača s Girosem. Jeden by si řekl, že jednou stačilo, ne tak Giros. Jelikož mu letos nemůže z pochopitelného důvodu sekundovat Kača, našel si jiného parťáka - Michala.

Deset okruhů v délce 50 km a převýšením 1.350 m. Startuje se ve čtvrtek 6. 6. a limit na dojezd je neděle 9. 6. do 12 hod. Jak se bude oběma našim chlapcům dařit se dozvíte samozřejmě z reportáže na našich webových stránkách. Do té doby si můžete připomenout průběh loňského ročníku. zde >>>

Na posledním Minimudrování u příležitosti oslavy Betonkových narozenin, Giros oznámil svůj cíl pro tento ročník. Zvládnout ho za čtvrtek - pátek a neprotahovat závod do třetího dne. Michal, který loni nejel, zkonstatoval zda i tak to není moc dlouho. :-)

Myslím, že se máme na co těšit.

© Design & text: bučo